Human Capital Store
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Търговски представител
Бургас, Слънчев Бряг, Созопол
От 2000 до 3000 лв.

Бургас, Слънчев Бряг, Созопол длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Human Capital Store търси Търговски представител за град Бургас. Клиентът ни е Julius Meinl, компания, която е представена в над 80 държави и предлага висок клас кафе и чай.

Отговорности

Основните отговорности на тази позиция:
- Развитие на портфолиото от клиенти;
- Водене на преговори и договаряне на инвестиции, съобразно политиката на фирмата;
- Уговаряне на количества и видове продукти за обектите;
- Менажиране на дистрибутор и техническа организация в региона;
- Посещение на настоящи клиенти с цел следене на страндартите при сервиране и приготвяне.

Изисквания и необходими умения

Изисквания за заемане на позицията:
- Опит на същата и/или подобна длъжност в ХоРеКа /3 години/;
- Умения за водене на преговори;
- Отлична комуникативност.

Ние Ви предлагаме

Предложението включва:
- Запознаване с добри практики от пазара в Европа;
- Служебен автомобил;
- Допълнително здравно осигуряване, Мултиспорт карта, дентална грижа, ваучери за храна;
- Работно време 8:30 – 17:30ч. от понеделник до петък;
- Възможност за кариерно развитие в просперираща европейска компания.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014.
Услугите към кандидатите са безплатни.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Информация за контакт

Телефон: +359899602101

ITCD 2024 Employers