Информация за обявените стажантски и работни места

Фирма: "МАП МАРКЕТИНГ РИСЪРЧ"ООД
Град: София

Фирмата проявявя интерес към мотивирани, амбициозни и добре квалифицирани млади специалисти, желаещи да работят в областта на:
  • Уеб-програмиране с фирмения софтуер;
  • Маркетингови изследвания;
  • Обработка и анализ на данни.
Естество на работа и отговорности:
  • Работа със специализиран софтуер /приложно програмиране/;
  • Подготовка, обработка и анализ на данни;
  • Контрол на качеството и координация на информацията във фирмата и извън нея;
  • Способност за поемане на отговорност в напрегнати/стресови ситуации;
  • Работа в екип;
  • Дневна и нощна смяна
  • Постоянно работно място – София - център;
Условия: 1 месец обучение, 3 месеца изпитателен срок, трудов договор.

Свободни работни места: 20

Изисквания:
1. Дипломирани специалисти или студенти последен курс на обучение (СУ, ТУ, УНСС):
         - специалности: ИТ, информатика, статистика, маркетинг, социология и др.
2. Задължително условие: английски език - отлично владеене.
3. Предимство: ползване на друг чужд език, на каквото и да е ниво.

Необходими документи:
Автобиография и мотивационно писмо на английски език, снимка.