Ние търсим подкрепление за нашия екип в Германия!

СПЕЦИАЛИСТ ПО ЕЛЕКТРОТЕХНИКА

//Какво предлагаме

  • Обстойно обучение и въвеждане в работата
  • Най-съвременно техническо обурудване
  • Добро заплащане,съобразено с извършената работа
  • Безплатен транспорт и настаняване в Германия, осигурено от работодателя

//Вашите задачи

  • Наблюдение и провеждане на визуална и функционална проверка на електрооборудване, което може да сменя местоположението си при работа
  • Работа в затворени помещения

//Изисквания

  • Добри познания по немски език – писмено и говоримо
  • Завършено професионално училище или университетско образование в областта на електротехниката
  • Шофьорска книжка Категория 3 или В
  • Отлични аналитични и комуникативни умения, способен да работи в екип
  • Готовност да работи извънредно

Ако имате въпроси, ние сме на Ваше разположение: +49-171-1758981 (също и на български език).

Ако се интересувате от тази позиция,
изпратете Вашата автобиография със
снимка на имейл адрес:

//arbeit@oms-pruefservice.de