БрайтПойнт ООД
Административен Асистент с немски език
София

София длъжност на пълно работно време

BrightPoint е HR агенция за таланти в различни професионални сфери. Ние свързваме топ служители с най-големите компании в различни сектори и вярваме, че добрата кариера спомага за развитието на едно по-успешно общество. Ние сме сигурни, че всеки човек има талант и може да покаже пълния си потенциал, ако попадне в подходяща и лоялна среда. Стремим се да изградим един свят, където хората отиват с усмивка на работа и даваме всичко от себе си за създаването на отговорни и проспериращи общества.

Отговорности

За наш клиент - международен лидер в сектора на търговията, търсим мотивиран кандидат, който да заеме ролята на Административен Асистент с немски език.

Основни отговорности:

• Водене на бизнес кореспонденция на български и немски език;
• Изготвяне на писмени преводи от и на немски език;
• Подпомагане на прекия ръководител по отношение на комуникация с вътрешни звена и външни бизнес-партньори и клиенти на компанията;
• Изготвяне на различни видове справки и презентации;
• Организация на бизнес срещи и събития;
• Подготовка и оформяне на документи, съобразно дадени указания;
• Разработване и оптимизация на вътрешни процеси.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

• Отлично ниво на владеене на немски език (мин. B2); доброто ниво на английски език е предимство;
• Отлични компютърни умения (MS Office);
• Висше образование;
• Предишен сходен опит е предимство, но не е задължителен;
• Отлични организационни умения, инициативност и прецизност.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

• Международен опит;
• Обучение;
• Работа в утвърдена компания, оперираща на световно ниво;
• Социален пакет;
• Изрядни и коректни трудови отношения;
• Възможност за развитие в зависимост от интересите на служителя.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

BrightPoint притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2035/21.04.2016