Пропърти енд Фасилити Мениджмънт Академи ЕООД
Административен мениджър в област Транспорт и Логистика
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

Професионални качества и изисквания към кандидата:

•Минимум три години административен опит в областта на Транспорта и Логистиката

•Задължително владеене на английски език (писмено и говоримо).

•Способност за изграждане на база данни с оферти.

•Водене на преговори

•Работа с Агенции и институции, свързани с Транспорт и Логистика

Изисквания и необходими умения

Лични качества:

•Комуникативни умения.

•Комбинативно мислене.

•Организираност.

•Лоялност.

•Коректност.

•Търговски нюх.

•Подход за работа с клиенти.

•Екипен дух.

•Инициативност.

Предимства:

•Шофьорска книжка кат.В.

•Препоръки.

•Адекватно за позицията образование.

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме ние:

•Постоянен трудов договор

•Мотивиращо, фиксирано месечно възнаграждение.

•Динамичното и разнообразно ежедневие и работна атмосфера.

•Служебен телефон, компютър

•Отлични условия на труд.

•Месторабота: гр.София.

Кандидатите трябва да изпратят автобиография и мотивационно писмо.

Всички кандидатури ще се разглеждат строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и единствено за целите на настоящия подбор. На одобрените по документи кандидатури ще бъде насрочено интервю