Description
Expired job posting.
Главен касиер
Societe Generale Експресбанк, част от Societe Generale Group - една от водещите банки в Евро зоната с над 30 милиона
клиенти и повече от 157 000 служители, търси да назначи кандидат на позицията Главен касиер за гр. Пловдив

Задължения:

- Контролира наличностите по разплащателните гишета
- Отговаря за комплектоването и изпращането на ценни пратки
- Участва в преброяването на наличностите в главна каса

Изисквания:
- Опит на подобна позиция - минимум 2 години
- Отлична компютърна грамотност
- Английски език на добро ниво

Ние предлагаме:
- Позиция във водеща банка на българския пазар, част от международна група;
- Възможност за обучение и професионално развитие;
- Пакет от социални придобивки.

За да кандидатствате, моля, изпратете подробна автобиография и мотивациoнно писмо на e-mail:

SGEB.jobs@socgen.com

Ще се свържем само с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.