Описание
Евтим Юриев Адамов
0896674806
Готвач /Готвачка
Ресторант "Къщата с кипарисите" е традиционен български ресторант с дългогодишен опит в бранша.

Търсим да назначим готвач /готвачка на постоянен трудов договор, за дългосрочен план.
Предлагаме добри условия на труд, коректно и редовно заплащане.
Търсим хора с опит и/или образование в сферата.

Задължения:
- ежедневно приготвяне на ястия
- да познава отлично менюто и рецептите на ресторанта
- да отговаря за качеството и външния вид на храната,която приготвя,както и за правилното й съхранение
- да отговаря за количеството и качеството на продуктите използвани в работата, както и за правилното им съхранение
- да отговаря за поверения му инвентар и оборудване
- да поддържа перфектна хигиена на работното си място
- да се включва в останалата работа в кухнята в помощ на колегите си
- да спазва стандартите на работа в компанията

Изисквания:
- да умее да приготвя различни топли и студени предястия, супи, основни ястия и сосове
- да е позитивен и да умее да създава спокойна и приятна работна атмосфера

Ние предлагаме:
- Назначаване на трудов договор;
- Редовно заплащане;
- Коректно отношение и добри условия на труд
- Възможност за професионално развитие във фирмата.
- Работно време- на смени

Ресторанта е с адрес: София ж.к Младост 2 ул. Св. Киприян 10
С предимство са кандидати живеещи в близост до района на ресторанта.
Моля изпращайте автобиография с актуална снимка.

За повече информация: 0896674806 – Евтим Адамов