Комплектовачи/ки (за облепяне на бандероли и стикери на бутилки)
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Отговорности

За складова база в ЗПЗ гр. Варна, намираща се близо до Елпром и Практикер, търсим за временна заетост 10 комплектовачи/ки за облепяне на бандероли и стикери на бутилки със спиртни напитки.

Вид на работата:
- Поставяне на ивици лепило на бандероли.
- Облепяне на бандероли и стикери върху бутилки със спиртни напитки.
- Сглобяване и пакетиране на промоционални комплекти, подреждане на готовите изделия в кашони.
- Работата се извършва в затворено отопляемо складово помещение.

Кандидатите могат да изпращат автобиография.
Тел. за контакти: 0885398705
Месторабота: ЗПЗ, гр.Варна

Изисквания и необходими умения

Сръчност и бързина при ръчни манипулации

Ние Ви предлагаме

- ТД и временна заетост – до 20.12.2018;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Работно време: 9-18 ч., пет дневна работна седмица;
- Коректни работни взаимоотношения;
- Възможност временната заетост да премине в постоянна заетост;
- Възможност за работа и при непълна седмична заетост;
Teleperformance Greece