Описание
Кавен Орбико EООД
Обявата е изтекла.
Мърчандайзер Метро София 1 - гр. София
Кавен Орбико ООД - официален вносител и дистрибутор на Procter&Gamble,Globul, Mars, Gillette, Duracell, Oral-B, Braun, Philip Morris, SC Johnson

Компанията търси:

МЪРЧАНДАЙЗЕР дивизия Procter & Gamble -
за гр. София (магазин Метро бул. Цариградско шосе)

ОТ ВАС ОЧАКВАМЕ:
- Организираност;
- Отлични комуникативни умения;
- Инициативност и умения за разрешаване на проблеми;
- Готовност за работа в динамична обстановка.

Компанията предлага
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работа в голяма компания с традиции и бъдеще;
- Фирмено обучение;
- Трудов договор и реални осигуровки;
- Много добро заплащане;
Изисквания към кандидата
ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
- Осигурявате отлично подреждане и рекламно представяне на продуктите на Procter & Gamble, според утвърдените стандарти и указания;
- Осигурявате наличността на 100% разновидност от артикули;
- Поддържате добрата визуализация на продуктите в магазини Била Димитровград, Кърджали и Кауфланд Хасково, Димитровград

АКО НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ВИ ДОПАДА:
Моля, изпратете Ваша автобиография, снимка и мотивационно писмо на e-mail: careers@kavenorbico.bg
или на адрес: гр.София 1592, ул.Източна тангента 161, ет. 3, отдел Човешки ресурси

Моля посочвайте Ref.No. MDPG-SF на позицията като subject.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.