Описание
Лаборатоар Биодерма България ЕООД
Обявата е изтекла.
Медицински представител
Лаборатоар Биодерма България ЕООД, елитна и просперираща компания, филиал на една от най-продаваните марки медицинска козметика - Bioderma, търси да назначи Медицински представител за гр. София
Компанията предлага
-петдневна работна седмица
-отлични условия на труд
-много добро заплащане -твърда сума и бонуси
-фирмено обучение от специалисти в бранша
-работа в утвърдена международна компания
Изисквания към кандидата
-умения за водене на преговори
-умения за вземане на самостоятелни решения
-организизраност и експедитивност
-висока степен на адаптивност и добри комуникативни умения
-енергичен, отговорен и инициативен
-отлична козметична култура
-висше образование - медицинска или икономическа специалност ще се смята за предимство
-шофьорска книжка кат. В
-компютърна грамотност
-английски език на работно ниво

Функции и отговорности:
-поддържа изградената мрежа от контакти с фармацевти, консултанти и собственици на аптеки
-активно и целенасочено комуникира с настоящи и потенциални клиенти
-обучава, мотивира и стимулира клиентите си (главно аптеки), за да реализират по-високи продажби
-спомага за изпълняването на набелязаните обеми за продажби
-следи за разпространяването на продуктите и за крайното мнение на потребителя
-взема заявки от аптеките
-отговаря за оборотите на аптеките, с които работи