АПОЛОН КОНСУЛТ ЕООД
Медицински сестри
Пазарджик
От 500 до 1000 лв.

Пазарджик длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Нашият клиент е част от верига лечебни заведения функциониращи на територията на Република България. Болницата е оборудвана със съвременна апаратура, практикуват лекари с дългогодишна практика и с доказани професионални качества, които гарантират високо качество и компетентност на медицинското обслужване. За гр. Пазарджик и региона търсим медицински сестри на постоянен ТД, може и без опит, но задължително с нужното образование!

Отговорности

- медицински сестри за ортопедично, детско отделение;
- медицински сестри за реанимационно отделение.

Изисквания и необходими умения

- необходимото медицинско образование;
- умение за работа в екип;
- отговорност, лоялност и др.;
- работа на смени.

Ние Ви предлагаме

- постоянен трудов договор при целогодишна заетост;
- работа в екип от професионалисти;
- възможност за развитие и натрупване на стаж;
- много добро заплащане;
- добри условия.

Всички документи ще бъдат разгледани при спазване на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати
Лиценз №2785