Описание
Десислава Василева
София 1700, бул. Г.М. Димитров, до бл.6
0885626354
Оперативен счетоводител
Софавто ООД е една от първите български и най-успешни компании в търговията с висок клас употребявани и нови леки и товарни автомобили. За 24 години успяхме да се превърнем в лидер в нашия бранш, да изградим и поддържаме традиции в качествените доставки, в бързото и прецизно обслужване на нашите клиенти.

За разширяване и оптимизиране на своя Финансово-счетоводен отдел "Софавто ООД" търси да назначи:
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Ние Ви предлагаме:

- Трудов договор и много добри условия на труд.
- Дългосрочна работа в стабилна компания, с утвърдени позиции на пазара.
-Възможност за професионална реализация.

Задължения и Отговорности:

- Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи.
- Осчетоводяване на банкови операции.
- Оформяне на документи, свързани с финансовата дейност на компанията.

Изисквания:

- Висше икономическо образование – „Счетоводство и контрол“ или „Финанси“.
- Професионален опит като оперативен счетоводител.
- Умения за работа с Бизнес Навигатор е предимство.
- Организираност и дисциплинираност.

Ако виждате в обявата възможност за Вашата професионална реализация, изпратете ни Ваша актуална автобиография и снимка. Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.

Предоставените данни са лични данни, подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.