Оперативен счетоводител
София

София длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, компания производител на храни за животни, търсим да назначим отговорен и мотивиран професионалист на позиция:

Описание на позицията

Отговорности:

Изготвя трудови договори и съставя ведомости за работни заплати;
Осчетоводява първични и вторични счетоводни документи;
Оформя уведомления за назначаване и прекратяване на служителите;
Обработва болнични листове и отпуски;
Участва в месечното и годишно счетоводно приключване;
Подготвя регулярни работни справки.

Изисквания:

Висше икономическо образование;
Опит на подобна позиция - минимум 4 години;
Работа с Microsoft Dynamics NAV / Navision - ще се счита за предимство;
Познаване на нормативните актове в областта на счетоводното, данъчното и осигурително законодателство;
Организираност и спазване на крайни срокове;
Компютърна грамотност- Мicrosoft Оffice.

Компанията предлага:

Работа в екип от професионалисти;
Динамична и мотивираща работна атмосфера;
Допълнителен социален пакет.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.