Продавач-консултант на 4-часов работен ден
София
почасово
До 500 лв.

София почасово До 500 лв.

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

За наш клиент Европейски лидер в продажбата на висококачествени обувки, чанти и аксесоари, търсим Продавач-консултант на 4 часов работен ден.

Отговорности

* Консултиране на клиентите;
* Извършване на касови операции;
* Подреждане на новодошлата стока;
* Аранжиране на витрините.

Изисквания и необходими умения

* Отлични комуникационни умения;
* Дизайнернски нюх;
* Точност и прецизност при изпълнение на задълженията;
* Страст към обувките и продажбите.

Ние Ви предлагаме

* Въвеждащо + други различни вътрешно фирмени обучения;
* Ваучери за храна;
* Различни локации на работа, с възможност да избереш най-удобната за теб.
* Конкурентно възнаграждение, придружено с множество атрактивни бонусни системи;
* Гъвкаво работно време, съобразено изцяло с ангажиментите Ви;
* Фирмени отстъпки и безплатни обувки;
* Работа в динамичен и сплотен екип.

Не се колебайте и изпратете Ваша актуална автобиография.
Услугите ни са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.