Продавач (м/ж) 15 часа/седмица
Burgas Plaza Mall

Burgas Plaza Mall длъжност на пълно работно време

Bijou Brigitte е символ на повече от 50 години страст към модни те бижута и аксесоари. BijouBrigitte е пазарен лидер в Европа с над 1 100 магазина в повече от 20 страни. Хоризонталната йерархия и бързото вземане на решения позволяват на нашите сътрудници да развиват собствени идеи и креативни решения. Всеки ден предаваме на клиентите радостта и въодушевлението от нашите продукти.

Отговорности

  • Компетентно консултиране и активна продажба на нашите продукти
  • Обслужване на клиентите
  • Обслужване на касата и помощ при обработването на стоката
  • Провеждане на промоционални кампании
  • Поддържане на подредена и атрактивна търговска площ

Изисквания и необходими умения

  • Начален опит в продажбите в областта на модата и бижутата
  • Желание за консултиране и продажба на нашите разнообразни продукти
  • Подчертан интерес към модните тенденции и аксесоари и поддържан, модерен външен вид

Ние Ви предлагаме

Искате ли да вървите с нас по пътя към експанзията? Тогава ще се радваме да ни изпратите Вашата автобиография чрез бутона "Кандидатстване". Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи за следващия етап.

Бижу Бригит ЕООД
8000 Burgas