Производствен мениджър
Севлиево

Севлиево длъжност на пълно работно време

ROFRA HOME е холандска фирма, която повече от 40 години се занимава с проектиране, снабдяване и производство на широка гама от мебели и аксесоари за дома, произведени по традиционни методи в Холандия. За подсилване на производството търсим един организатор на производството, който да ръководи самостоятелно и отговорно производсвтения процес.

Търси да назначи ПРОИЗВОДСТВЕН МЕНИДЖЪР

Кандидатът трябва да има дългогодишен опит като дърводелец-мебелист и опит на ръководна длъжност като организатор производство.

Отговорности

Да организира и ръководи работата в производствен участък с общо 30 човека.
Да може да работи на дърводелски машини при нужда.

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ:
1.Да планира, организира и ръководи дейността на производствен участък- цялостният контрол на процеса на производство на мебели - разкрояване, грундиране, боядисване, сглобяване и подготовка за експедиция на изделията;

2.Да може да анализира и организира дейността по подобряване на ефективността и увеличаване на производителността. Отговаря за седмичните и месечни показатели за ефективност на производствените процеси.

3.Да проследява изпълнението на производствените поръчки и календарните графици за производството на готова продукция. Осъществява ежедневен оперативен контрол по изпълнението им.

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Професионално развитие и усъвършенстване;
- Пълни социални и здравни осигуровки и всички други изисквания, съгласно КТ на Република България;
- Работно време: дневна смяна от 8:00 ч. до 17:00 ч.; 5-дневна работна седмица;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте, са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита!
Ако смятате, че квалификацията и опитът Ви отговарят на изискванията, моля изпратете подробна и актуална автобиография.

Заплащане от 1500 лв до 3000 лв. Заплащането се определя в зависимост от опита,знанията и квалификацията .

Месторабота: гр. Севлиево, ул."Марин Попов" 36
Careerdays.bg