Описание
Обявата е изтекла.
Работник в складова база за теракот и фаянс за гр. Варна
КОНСУЛТАНТСКА ФИРМА ЗА ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ ЗЕНИТ с лиценз на МТСП № 2236

СКЛАДОВ РАБОТНИК за водеща фирма в търговията с фаянсови плочки и теракот, гранитогрес, санитарна керамика – мивки и моноблоци, смесители и душове, вани и душкабини, мебели и аксесоари за баня.

Изисквания:
- Средно образование;
- Отговорни и организирани;
- Умения за работа в екип;
- Желание за дългосрочен ангажимент;

Задължения и отговорности:
- Работят със широка гама продукти, разделена по групи;
- Приемане и предаване на клиентските поръчки;
- Подреждане и сортиране на складовите наличности;

Фирмата предлага:
- Дългосрочен ангажимент;
- Работа в съвременно складова база с голям набор технически средства за товаро-разтоварна дейност.
- Работа на график: 40 часа седмично, 5 дни в седмицата;
- Заплащане 800лв. нето, ежемесечни бонуси, ТД, СО.

За кандидатстване, моля заповядайте в офиса на ЗЕНИТ в гр. Варна, ул. „Драгоман“ № 5 от 10ч. до 13ч. или се свържете с нас: 0888750070

Търсещите работа са освободени от такси и комисионни, в съответствие с Чл. 2 и Чл. 4 от Наредбата за условията и реда за извършване на посредническа дейност по наемане на работа.