Описание
АНЕА-АС ООД
Обявата е изтекла.
Ръководител „Транспорт“ (кв. Горна баня)
За нуждите на наш клиент, бутилираща компания в производството на минерална вода, търсим да назначим отговорна и мотивирана личност на следната позиция:

РЪКОВОДИТЕЛ „ТРАНСПОРТ“ (КВ. ГОРНА БАНЯ)

Вашите основни задължения и отговорности ще включват:

• Организиране на транспортната дейност на дружеството и управление на дейностите по поддръжка и ремонт на транспортните средства;
• Договаряне на изгодни условия по доставяне на автомобили и други транспортни средства, горива и консумативи и при избор на изпълнители по договори за ремонт и поддръжка на автомобилите;
• Контролиране на правилната и безопасна експлоатация на транспортните средства;
• Създаване на вътрешни правила (инструкции, указания), касаещи безопасната и технически отговорна експлоатация на моторните превозни средства;
• Изготвяне на регулярни отчети за изпълнението на дейностите до управителя.

Основните изисквания за длъжността са:

• Висше (техническо) образование;
• Минимум 3 години професионален опит на сходна позиция;
• Удостоверение за професионална компетентност;
• Компютърна грамотност;
• Свидетелство за управление на МПС;
• Умения за работа в екип и умения в разрешаването на проблеми.

Фирмата предлага:

• Динамична и предизвикателна работа;
• Конкурентно възнаграждение;
• Работното място е в кв. „Горна баня“.

Ако проявявате интерес и считате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете своята автобиография с актуална портретна снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

„АНЕА-АС“ ООД е консултантска фирма с изцяло безплатна услуга към кандидатите и притежава лиценз №1332 от 21.07.2011г. за извършване на посредническа услуга, издаден от МТСП и валиден до 21.07.2016г.