Описание
SVS CITY MEDIA
Обявата е изтекла.
SALES MANAGER
За ръководство на дейността за оценка на предложените услуги от нашата фирма, клон в София търсим

Директор продажби
Sales Manager

Задължения:

• Създаване на мрежа за оценяване на територията на цялата страна
• Ефективно управление на процеса за продажби и тяхното увеличаване
• Мотивация, мениджмънт на процесите, проверка
• Обобщени анализи, оценки, подготвяне на решения

Изисквания

• Висше образование/икономическото образование е с предимство/
• Владеене на английски език – разговорно
• Компютърна грамотност
• Способност за разрешаване на проблеми и водене на преговори, лице вдъхващо доверие
• Шофьорска книжка
• Опит в областта на оценките на услуги
• Управленчески опит минимум 3 години

Предлагаме

• Обучение и помощ / за реализиране на бъдещите задължения /
• Атрактивно заплащане
• Други надбавки в съотведствие с реализациите
• В случай на значителна реализация, служебна кола

Работа

• По цялата територия на страната и седалище в София

CV- тата да имат снимка на кандидатите и да бъдат изпращани на E- mail адрес gabriela.lukacs@svscitymedia.ro и спесификация на поста, за който кандидатстват.