Описание
Фирма СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Обявата е изтекла.
Специалист предпечат и печат
Нашият клиент е студио за широкоформатен дигитален печат. Разчитайки на висок професионализъм, модерна технологична база и отлични специалисти, компанията се е наложила като надежден партньор в областта на печатната реклама.
Във връзка с разширяването на дейността си, компанията търси Специалист предпечат и печат.

Изисквания:
Висше образование
Задължителен предишен опит в предпечат и широкоформатен дигитален печат
Познаване на приложения за графична обработка: Adobe Photoshop и Adobe Illustrator
Предишен опит в компания, специализирана в областта на полиграфия/рекламна дейност.
Отлично познаване на процесите в дигиталния печат
Познания за цялостния процес, свързан с предпечат, печат и монтаж на рекламни материали
Много добра компютърна грамотност

Отговорности:
Подготвяне на файловете според изискванията на дигиталния/широкоформатен печат
Обработка на изображения; дизайн и редизайн на материалите
Проследяване и контролиране на процесите от идейния проект до пускане за печат
Участие във всички процеси при необходимост – предпечат, печат, довършителни и монтажни дейности

Условия:
Възможност за професионална реализация в компания с високи стандарти на работа, стабилност и сигурност.Дългосрочна перспектива. Много добри условия на труд и конкурентно възнаграждение. Възможности за развитие и актуализацията на възнаграждението.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички
кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

"Синектика Интер Рекрутмънт"ООД - лиценз 1414 до 09.03.2017