Описание
Фирма Техномаркет / К енд К електроникс ЕООД
Обявата е изтекла.
Специалист външна търговия
Верига Магазини Техномаркет обявява конкурс за позицията „Специалист външна търговия“ за Централния си офис на бул. Цариградско шосе 361.

Основни задължения:
- Поддържа контактите със съществуващи и установява търговски взаимоотношения с нови доставчици на продукти.
- Води търговски преговори за закупуването на стоки с доставчици от страната и чужбина.
- Проследява изпълнението на поръчките и спазването на договорените условия: цени, срокове, бонуси, промоции.
- Анализира и управлява жизнения цикъл на продуктите. Предлага въвеждане на нови продукти и изваждане на съществуващи такива от продуктовото портфолио.
- Извършва проучвания и анализи на пазара и потребностите на клиентите.

Изисквания за позицията:
- Висше образование, степен Бакалавър или Магистър по специалностите: Икономика на търговията, МИО, Икономика и релевантни;
- Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Опит на подобна позиция ще се смята за предимство;
- Отлични компютърни умения;
- Умения за водене на преговори и успешно приключване на сделки.

Компанията предлага:
- Възможност за професионално развитие и натрупване на опит в сферата на търговията в най-голямата българска верига за електроника и електротехника;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Работа в динамична среда в екип от професионалисти.

Ако нашето предложение Ви интересува, моля изпратете актуална автобиография и снимка.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.