Описание
Обявата е изтекла.
Специалист връзка с подизпълнители
"Мегалан" ООД се развива с бързи темпове в различни сфери – верига копирни центрове Мания Принт, интернет зали Мания, Рекламно студио Мания Дизайн Студио, Компютърни и ИТ услуги са само част от направленията, в които се развиваме. Рекламното ни студио Мания Дизайн Студио предлага широка гама услуги в областта на рекламата и графичния дизайн, като във връзка с разширяване на дейността търсим да назначим.

СПЕЦИАЛИСТ ВРЪЗКА С ПОДИЗПЪЛНИТЕЛИ

Отговорности:
• Осъществява контакт с настоящи клиенти по телефон, e-mail, факс;
• Пряко контактува с настоящи и бъдещи подизпълнители , във връзка с качествено изпълнение на поръчки към клиенти;
• Участва в изготвянето на оферти по запитвания на съществуващи и нови клиенти;
• Следи за изпълнението на поетите към клиентите ангажименти качествено и в срок;
• Консултира професионално клиентите за избор на подходящо рекламно решение, в зависимост от техните потребности;
• Презентира продукти, идеи и рекламни концепции на фирмата;
• Подготвя и обработва документация, свързана с продажбите и изпълнението на рекламните услуги.

Изисквания:
• Висше образование (специалности в областта на Маркетинга и Рекламата са предимство);
• Минимум 2 години опит на подобна позиция в рекламна агенция;
• Много добро владение на английски език – писмено и говоримо;
• Компютърна грамотност: MSOffice, Internet, e-mail, CorelDrawи Photoshop – основни понятия;
• Комуникативни и презентационни умения;
• Умения за работа в екип;
• Практичност и креативно мислене;

Ние предлагаме:
•Индивидуално обучение;
•Разнообразни придобивки;
•Добри условия на труд в млад екип от професионалисти;
•Работа в бързоразвиваща се компания.

Допълнителна информация:
• Работното място е в Студентски град

Ако това съвпада с вашето CV и вашият досегашен опит, изпратете автобиография и снимка с референтен номер.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Уведомяваме ви, че данните, които ни предоставяте са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.