СИСТЕМА ЕООД
Търговски представител
Sofia
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Sofia full-time Between 1000 and 1500 bgn

Job Description

Ние вярваме, че за все повече хора високото качество, доброто здраве и връзката с природата се превръщат в начин на живот. Стремим се да предлагаме стойностни продукти на българския пазар, израз на този начин на живот.

Система ЕООД е дистрибутор на козметика - сертифицирани натурални и био продукти Елфея Козметикс

Търсим търговски представител за София.

Отговорности:
- Създава, поддържа и развива търговски отношения с обектите в поверената му/й зона; /приоритетни обекти ще са био магазини, дрогерии и аптеки/.
- Осигурява периодични търговски посещения в обектите си и взима заявки;
- Следи за прилагането на мърчандайзинг стандартите на компанията;
- Развива гамата от продукти на компанията във всички обекти, за които отговаря;
- Организиране на промоционални активности в търговски обекти.

Изисквания:
- Комуникативност и оперативност;
- Търговски опит;
- Шофьорска книжка;
- Препоръка от предишен работодател е предимство;

Работата е целогодишна. Фирмата е с повече от 7 години опит в областта на дистрибуцията.

Ние предлагаме:
- Мотивиращо заплащане, обвързано с постигнатите резултати;
- Възможност за работа в бързо развиваща се компания