Описание
Рекламно издателска агенция Номер 1 ООД
Обявата е изтекла.
Copywriter
Рекламно-издателска агенция No1 има 20-годишна история. Агенцията осигурява пълно рекламно обсужване.

Агенцията осигурява творческа свобода и възможности за професионално развитие.
Атрактивно заплащане, гъвкаво работно време, работа в млад и талантлив екип.

Нашите изисквания:
- Предишен опит в областта
- Отлична езикова грамотност, добър английски език
- Умения в писането на уникални и творчески текстове
- Креативност и Широка обща култура
- Умения в презентирането (предимство)
- Комуникативност и Екипен дух

Отговорности и задължения:
- Създаване на рекламни концепции, слоган, хедлайн, всякакъв вид рекламни текстове
- Създаване на съдържание за уеб: блогове и социални мрежи

Ние предлагаме:
- Разнообразна и динамична работа в стабилно развиваща се компания
- Професионално развитие в областта
- Отлични условия за работа и конкурентни нива на възнаграждение.

Ако отговаряте на посочените изисквания и нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография и портфолио с реализирани проекти.