Описание
СК ДАЛ СИАТ АД
Обявата е изтекла.
Офис Координатор
СК ДАЛ СИАТ АД е акционерно дружество, предоставящо услуги в областта на счетоводството, данъчните и финансови консултации.
Във връзка с разширяване на дейността ни, търсим комуникативна и позитивна личност за длъжността "Офис Координатор" към отдел „Администрация”.

Описание на длъжността и отговорности:

-Отговаря за организацията на административната дейност в офиса- отговаря на телефоони обаждания, входяща и изходяща ел.поща и други канали за комуникация с клиенти и доставчици;
-Осъществява дейностите свързани с представителност на компанията- среща с клиенти и представители на различни институции;
-Отчетност и архивиране на документи;
Посещения на различни държавни и общински институции и обекти, т.н;
-Работа, съдействие и кореспонденция с колеги и клиенти;
-Проследяване за коректното изпълнение на правилата, процедурите и стандартите за работа в компанията;
-Подпомагане на цялостната дейност в офиса.

Изисквания към кандидата:

-Отлична езикова култура и комуникационни умения;
-Отлична компютърна грамотност: MS Office, Internet
-Опит в сферата ще се счита като предимство.
-С предимство е завършено висше образование с профил „Бизнес Администрация” и „Архивистика и документалистика”

Професионални качества: Умения за работа в екип; Умение за спазване на зададените срокове и отчетност на свършената работа; Способност за степенуване по важност на поставените задачи;Отлични комуникативни и презентационни умения.

Личностни качества: Активна и динамична личност; Лоялност, отговорност, прецизност и работа с висока интензивност, организираност и самоинициатива. Положително излъчване и представителност.

Ние предлагаме:

-Възможност за работа в стабилна компания, с утвърдени позиции на пазара;
-Работа в млад екип от професионалисти, в приятна атмосфера;
-Безплатно фирмено обучение, постоянен договор;
-Динамична и интересна работа;
-Възможност за личностно и професионално доказване;
-Предизвикателна и динамична среда;
-Възнаграждение съобразено с пазара и отговорностите за длъжността.
Ако нашето предложение Ви привлича и сте готови да приемете предизвикателството моля, изпратете Вашето CV на български език, мотивационно писмо и актуална снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.