Description
DAKS-96 LTD.
Expired job posting.
Продуктов специалист
"ДАКС ТРЕЙДИНГ" ООД е водеща търговска и производствена фирма, вносител на строителни и интериорни стъкла, материали за производство на стъклопакети, машини, резервни части и инструменти за работа със стъкло.

За своята база в гр. София, кв. Илиянци търси да назначи ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше икономическо образование.
- ОТЛИЧЕН АНГЛИЙСКИ ЕЗИК- писмен и говорим.
- ОТЛИЧНА КОМПЮТЪРНА ГРАМОТНОСТ /Word, Excel, Outlook Express, Internet, Power Point/.
- Много добра писмена и езикова култура.
- Добри комуникативни и организаторски умения.
- Отговорност, инициативност, мотивация за работа.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Поддържане на контакти с доставчици.
- Водене на кореспонденция.
- Координиране и проследяване на доставки.
- Детайлни познания за предлаганите от фирмата продукти.
- Маркетингови проучвания и анализ на пазарното състояние на предлаганите продукти.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Работа в утвърдена компания.
- Отлични условия и работна среда.
- Възможност за обучение и професионално развитие.

При сериозен интерес моля, изпратете актуална автобиография.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информацията предоставена от кандидатите е защитена по смисъла на ЗЗЛД.