Описание
ТЕЛЕТРЕЙД-ДИ ДЖЕЙ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ КОНСУЛТИНГ ЛИМИТЕД
Стефан Михайлов Генков
гр. София, област София, община София, район Младост, бул. "Александър Малинов" №51, ет. 3, офис Б3
+359877714900
Мениджър работа с клиенти
Компания Телетрейд-Ди Джей Интернешънъл Консултинг Лимитед предоставя широк спектър от аналитични и консултантски услуги за световните финансови пазари.

Компанията търси да назначи Мениджър работа с клиенти

Изисквания:
- личност с вътрешна мотивация и с желание да се учи непрекъснато;
- ориентиран към резултати;
- умения за планиране и организиране;
- координация, контрол,решителност;
- висше образование (или в процес на обучение);
- компютърна грамотност;
- комуникативни способности.
- трудов стаж (не е задължително в тази сфера)

Основни задължения:
- Консултиране и обслужване на клиенти;
- Провеждане на семинари
- Работа с компютър и офис техника;
- Комуникация с клиентите на компанията;
- Анализиране на финансови пазари по предварително изготвени тактики;
- Изработване на прогнози, съгласно предоставените стратегии;

Компанията предлага:
- Пълен работен ден, пет дневна работна седмица;
- Трудов договор;
- Фиксирано възнаграждение;
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- Допълнителни бонуси,базирани на постиженията;
- Безплатно корпоративно обучение
- Добра работна атмосфера;

МОЛЯ ДА КАНДИДАТСТВАТ САМО ТЕЗИ КАНДИДАТИ, КОИТО СА СИГУРНИ, ЧЕ МОГАТ ДА ЗАПОЧНАТ ВЕДНАГА НА ПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН.

Кандидатури без прикачена снимка няма да бъдат разглеждани!

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
ГАРАНТИРАМЕ, ЧЕ ВСЯКА КАНДИДАТУРА ЩЕ БЪДЕ РАЗГЛЕДАНА В УСЛОВИЯТА НА ПЪЛНА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ.