Коме ООД
Касиер жк. Слатина
гр. София

гр. София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

СТАНЕТЕ ЧАСТ ОТ ЕКИПА НА СУПЕРМАРКЕТИ СВА КОМЕ !

СВА КОМЕ е българска бързоразвиваща се верига супермаркети за хранителни и нехранителни стоки. Компанията работи повече от 20 години на местния пазар и е член на мултинационалната верига СВА , покриваща 10 страни в Европа. Притежава и управлява 28 супермаркета на територията на градовете София, Банкя, гара Елин Пелин, гр.Елин Пелин, Лозен, Ихтиман, Перник, Костинброд и Дупница.

Обявяваме свободни работни места за позицията КАСИЕР
в супермаркет гр.София жк.Слатина ул. Слатинска до бл.41 А

Основни изисквания към кандидатите:

- завършено средно образование
- умение да следвате инструкции
- умение за работа в екип
- предимство – опит в сферата на търговията с бързооборотни стоки

Ние предлагаме:

- обучение
- социален пакет от медицинско обслужване , ваучери за храна и др.
- коректност и дългосрочност на трудовите взаимоотношения
- възможност за кариерно развитие
- работно време с график 2 работни дни следвани от 2 почивни дни

Очакваме Вашите документи за кандидатстване /професионална автобиография и телефонен номер за обратна връзка.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.