Description
АБЕЦЕ Комюникейшън ЕООД
Люба Златкова Златева
+359 888617941
Шофьор-снабдител
Агенция за подбор "АБЕЦЕ Комюникейшън" търси за свои клиенти - престижна международна верига за химическо чистене - шофьор-снабдител, за в гр. София

Работно време и условия:

• Понеделник-петък - от 9.30 до 17.30 ч.;
• Събота - само за доставки;
• Превозното средство, което ще се управлява, е микробус

Изисквания:

• Отлични шофьорски умения; наличие на актуално свидетелство за управление на МПС, кат. В и С;
• Образование – средно;
• Отговорност и лоялност, организираност, комуникативност, трудолюбие, дисциплинираност, изпълнителност.

Основни задължения:

• Снабдяване на ателиетата с материали, взимане на поръчки от клиентите и връщане на готовите поръчки на клиентите

Работодателят предлага:

• Брутна месечна заплата - 800 лв. трудов договор
• Коректност, безопасна работна среда и добри условия на труд;

Документи за кандидатстване:

1. Моля, ако проявявате интерес към позицията, изпратете автобиография и актуална снимка;
2. Необходимо е одобрените кандидати да имат готовност да подготвят медицинско свидетелство и свидетелство за съдимост.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, моля, изпратете автобиография, актуална снимки и препоръки от предишен работодател, ако са налични. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю в агенцията. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Агенцията НЕ ИЗИСКВА такса от кандидатите за работа.

Агенция за подбор "АБЕЦЕ Комюникейшън" притежава лиценз за извършване на посредническа дейност № 1467 от 11.07.2012 г.