Описание
Обявата е изтекла.
Инженер - Силова електроника
CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш партньор, компания разработваща мощни силови конвертори, базирани на нови технологии, търсим да назначим мотивиран и отговорен специалист за позиция:

Инженер Силова Електроника

Обхват на отговорностите:
Проектиране на електронни схеми;
Схемо-техническо и PCB проектиране;
Участие в проектиране на конвертори в областта на силовата електроника;
Tестване на електронни модули и симулация на електронни схеми;
Подготовка на пълна конструкторска документация;
Умение за работа в екип с механични, софтуерни инженери и други проектанти за осъществяване на проекта.
Подходящият кандидат отговаря на следните изисквания:
Завършено висше образование в областта на Електрониката и Електротехниката;
Опит в проектирането на електронни схеми в силовата електроника;
Умение за работа с Altium или CADSTAR;
Добро владеене на английски език.
Компанията предлага:
Работа в екип от професионалисти, с отлични условия на труд;
Възможност за професионално развитие и израстване в компанията;
Мотивиращо възнаграждение и допълнителни социални придобивки.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

СиТийм ЕООД е лицензиран посредник към Националната Агенция по Заетостта с лиценз № 1881/18.05.2015 г.