Description
Би енд Би Тръст ЕООД
Expired job posting.
Рецепционист за хотел в гр. Русе
Би енд Би Тръст ЕООД търси да назначи "Рецепционист" за хотел, намиращ се в центъра на гр. Русе.

Отговорности:

- Посреща, настанява, регистрира и изпраща гостите на хотела;
- Следи и приключва сметки за основни и допълнителни услуги, издава фактури, изготвя отчети, работи с касов апарат и ПОС терминал;
- Рекламира услугите на хотела и предоставя обща туристическа информация;
- Организира входящата и изходящата кореспонденция по електронна поща и телефон.
- Работи в екип с останалите служители в хотела.

Изисквания:

- Добро ниво на владеене на английски език - писмено и говоримо;
- Компютърна грамотност;
- Способност за поемане на отговорност;
- Комуникативни умения и организационни качества;
- Умение за работа в екип и динамична среда;
- Втори чужд език и опит на подобна позиция ще се считат за предимство.

Ние предлагаме:

- Трудов договор, съгласно всички изисквания на българското законодателство;
- Работа на смени (дневна и нощна) по график - 2/2;
- Въвеждащо обучение;
- Стартово брутно трудово възнаграждение - до 640,00 лв.

Ако предложената позиция представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Ваша актуална автобиография със снимка.

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички представени документи и лични данни ще се разглеждат в пълна конфиденциалност и в съответствие със ЗЗЛД.