Description
Александър Бичев
02 971 38 38, 0886 42 23 29
Помощник техник монтажник
Ние сме българска фирма, с дългогодишен опит в областта на системите за контрол на достъп, работно време, домофонни системи и видеонаблюдение. Благодарение на високия си професионализъм и отношение към клиентите си, компанията успя да създаде име на уважаван и предпочитан партньор. Нашата цел е да осигурим на клиентите си индивидуални и изцяло съобразени с нуждите и изискванията им услуги по проектирането, инсталацията и поддръжката на системите за сигурност и комуникации.

Във връзка с разширяването на дейността и увеличаването на обема на клиентите на фирмата, търсим да назначим Помощник техник монтажник:

Препоръчителни умения:
- Не е необходим предишен опит,
- Интерес и насоченост към технологиите,
- Познания в областта на електроника и електротехника е предимство.

Задължения:
- Монтаж и техническа поддръжка на предлаганите системи,
- Комуникативни умения с клиенти, колеги и партньори,
- Мотивиран, самостоятелен и безконфликтен,
- Шофьорска книжка.

Фирмата работодател предлага:

- Работа в млад и мотивиран екип.
- Възможност за придобиване на знания и опит.
- Отлично възнаграждение - твърда заплата + бонусна система
- Социални придобивки
- Отлични условия на труд