Description
Expired job posting.
Консултант управление на клиентски запитвания с немски език
Изи Консулт е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

Наш клиент - най - големия доставчик на разработени онлайн платформи за игри и мултимедия, осигурява поддръжка на клиенти от цял свят, с покритие от над 10 езика и изключителни услуги за потребителя.

"Пиши, за да бъдеш разбран, говори, за да бъдеш чут."
- Лорънс Кларк Пауъл

Главни отговорности:

- Водене и обработване заявките на клиентите чрез чат и имейл;
- Подобряване стандартите условията на компанията за по- високо удовлетворение на клиентите;
- Осигуряване на пълна и валидна информация за компанията;
- Постигане на личностните цели и тези на компанията;
- Поддържане на потребителски акаунти и база данни.

Основни изисквания:

- Отлично владеене на немски език (C2);
- Основно ниво на английски език ще се смята за предимство;
- Високи комуникационни умения и работа в екип;
- Умение за бързо и лесно разрешаване с казусите на потребителите;
- Интерес към онлайн платформи и игри;
- Мотивация за успех и отлични постижения.

Клиентът предлага:

- Конкурентно месечно възнаграждение;
- Бонусна система на базата на постигнати резултати;
- Обучение по програма за максимално стартово развитие;
- Модерна и стимулираща работна среда, с отлични удобства за служителите;
- Работа в екип с млади и енергични специалисти в сферата;
- Възможност за кариерно израстване във водеща компания и придобиване на професионален опит;
- Гъвкави работни смени с възможност за съчетаване с обучение;
- Ваучери за храна;
- Допълнително здравно осигуряване.

Ако посочената позиция е атрактивна за вас, имате интерес в онлайн софтуерни игри, кандидатствайте при нас, като ни изпратите Ваша актуална автобиография чрез бутона по-долу.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/ 330.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 30.08.2018г.