Description
Радостина Недялкова
гр. Пловдив, ул. Цар Калоян 8
032 396392
Оператор Call Center за Онлайн магазин с Румънски език за гр. Пловдив
Фирма Хюманита АД е лидер в сферата за рециклиране на текстил.

Във връзка с разширяването на дейността си фирмата търси да назначи "Оператор Call Center Online Marketing за Онлайн магазин www.DressYou.bg с Румънски език".

Основни задължения:

∙ Провежда телефонни разговори с настоящи и потенциални клиенти и с куриерски фирми;
∙ Комуникира по телефон, електронна поща, онлайн чат, фейсбук;
∙ Превежда и изготвя банери и рекламни послания на румънски език;
∙ Редактира и управлява текстовото съдържание на румънската и българската версия на сайта;
∙ Обработва информацията по дейността си на компютър:
∙ Следи румънския пазар и изготвя статистически справки;
∙ Помага при изготвянето на поръчки;
∙ Подготвя месечни отчети за върнати и отказани поръчки.

Изисквания към кандидатите:

∙ Образование - с предимство ще са кандидатите с висше образование, образователно-квалификационна степен бакалавър;
∙ Отлично владеене на румънски език;
∙ Отлични комуникативни умения;
∙ Основни интернет познания;
∙ Конфиденциалност и защита на фирмените интереси;
∙ Подход към клиента, търпение и отзивчивост;
∙ Умения за работа в екип;
∙ Опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме:

∙ Трудов договор с пълни осигуровки, редовно заплащане;
∙ Работа в професионален екип.

Ако желаете да станете част от нашият екип, изпратете ни актуална автобиография и снимка.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте са защитени в смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.