Description
Счетоводител за гр. Стара Загора
BrightPoint е HR агенция за таланти в различни професионални сфери. Ние свързваме топ служители с най-големите компании в различни сектори и вярваме, че добрата кариера спомага за развитието на едно по-успешно общество. Ние сме сигурни, че всеки човек има талант и може да покаже пълния си потенциал, ако попадне в подходяща и лоялна среда. Стремим се да изградим един свят, където хората отиват с усмивка на работа и даваме всичко от себе си за създаването на отговорни и проспериращи общества.

За наш клиент – международна компания, работеща в сектора на енергетиката, търсим да назначим Счетоводител.

Описание на задълженията:

- Изготвя и обработва първични и вторични счетоводни документи;
- Създава и регистрира ТРЗ документация;
- Участва в изготвянето и подаването на ИНТРАСТАТ;
- Работи по международните счетоводни стандарти;
- Изготвяне на справки, отчети, анализи свързани със счетоводната дейност;
- Подпомага дейността на Главния счетоводител при изготвянето на текущи и годишни финансови отчети.

Изисквания на позицията:

- Висше икономическо образование;
- Минимум 3 години професионален опит на подобна позиция;
- Предишен опит с международни счетоводни стандарти;
- Отлично ниво на английски език;
- Опит от работа със SAP е плюс;
- Отлична компютърна грамотност – счетоводен софтуер, MS Office (Excel, Word).

Нашето предложение:

- Отлични условия и допълнителен социален пакет;
- Дългосрочна реализация.

Ако смятате, че отговаряте на описанието, изпратете ни актуална автобиография.

Ще се свържем само с подходящите кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално.

BrightPoint притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2035/21.04.2016.