Агент Продажби на недвижими имоти
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

NATIONAL ESTATES AGENCY / NEA GROUP / е една от водещите агенции с дългогодишен опит в сферата на продажбата, отдаването под наем, строителството, реконструкциите и управлението на недвижими имоти в България. Екипът ни се състои от професионалисти, които с готовност ще отговорят на всичките Ви въпроси свързани с покупко-продажбата на недвижим имот и ще Ви дадат обективен съвет в съответствие с Вашите нужди и изисквания. Ние обезпечаваме всички услуги, съпътстващи процеса на покупко-продажба.

Отговорности

Организиране на огледи, срещи с продавачи/купувачи, намиране на оферти за продажба, срещи със строителни фирми, презентация на имоти, както и работа с фирмения софтуеър, водене на преговори.

Изисквания и необходими умения

търговски умения, комуникативни и ораторски умения, организираност, креативност, компютърна грамотност MS office, internet, желание да се развива в сферата на недвижимите имоти.

Ние Ви предлагаме

Работа в динамична среда
Въвеждащо обучение
Работно място в центъра на София
Възможност за развитие и израстване в йерархията
Стимулиращо възнаграждение
Бонуси при постигнати резултати
Насърчаване и подкрепа при реализирането на нови идеи