Аниматор в Детски център ФУЛМАСТЕР
София

София длъжност на пълно работно време

През месец март 2018г. задружния ни екип, с много любов и старание, създаде Детски център ФулМастер - Къща за игри. Къща за игри и забавления, дейности за развитие талантите на децата, групови и индивидуални спортни занимания. Привлякохме професионалисти и създадохме редица курсове за здраве и забавление на децата: йога за деца, музикални курсове за малки и големи, арт работилница, архитектурна работилница, детски научни класове, проведохме приказни куклени театри, магически партита и много други. А за незабравимите рождени дни, организирани от нас, говорят усмивките на децата и милите думи на родителите.

Къщата ни разполага с:
● Кафе салон за родители с видео екран;
● 2 зали за игра, празнуване, представления и курсове;
● Интерактивни и образователни игри и съоръжения подбрани
за деца на различна възраст;
● Интериорен дизайн на залите за игра създаден специално за
детския център от специалист с лиценз по методите на Мария
Монтесори;

С грижа за по-доброто бъдеще на децата ни, с много любов и старание, вложихме цялото си сърце и въображение в създаването на Детския ни център - ФулМастер.

Отговорности

- грижа за деца, посещаващи центъра почасово или целодневно;
- грижа за деца по време на рождени дни и други празници, организирани от детския ни център;
- организация, подготовка и провеждане на рождени дни и други празници, организирани от детския ни център;

Изисквания и необходими умения

- завършено средно образование (завършено педагогическо образование и/или предишен опит на сходна позиция са предимство);
- отговорност към работното място; точност и спазване на поети ангажименти;
- умение за работа в екип, комуникативност, коректност;
- умение и желание за работа с деца;
Търсеният от нас аниматор е позитивен, спокоен и инициативен. Той е търпелив, възпитан и вниметелен към децата и техните родители.

Ние Ви предлагаме

- Работа в сплотен, весел и коректен екип;
- Възможност за промотиране, развитие в разнообразни дрейности, обучение в областта на възпитанието и отглеждането на деца;
- Гъвкаво работно време с възможност за работа през уикендите и/или след 18:00ч. в делничните дни.
- Работа по взаимно утвърден график;

При интерес изпратете своята автобиография чрез бутона "Кандидатстване" или се обадете на телефон 0888802707.