Аниматор за детски партита
София
под-изпълнител, свободна практика

София под-изпълнител, свободна практика

За нас

Станете част от нашия екип!
KinetoFUN е водеща агенция в организиране на частни и фирмени детски партита с над 10 годишен опит. Ние предлагаме оригинални авторски програми за деца и тийнейджъри с професионални аниматори.

С цел разширяване на екипа си търсим аниматори.

Ако сте:

-артистични и отговорни

-енергични, инициативни и усмихнати

-обичате децата и искате да се забавлявате заедно с тях

Ще се радваме да се включите към нашия пораснал екип, за да правим заедно децата щастливи на техния празник.

Отговорности

- отговорно отношение
- точност и спазване на поети ангажименти
- работа с клиенти
- спазване на изискванията на длъжността след проведено обучение
- поддържане на стандарта на качество на работа на фирмата

Изисквания и необходими умения

- организаторски умения
- комуникативни умения
- артистични умения

Ние Ви предлагаме

– фирмено обучение по утвърден стандарт
- професионализъм и отговорност
– атрактивно заплащане
– гъвкаво работно време