Апликатор на пътни знаци
Варна
От 500 до 1000 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

„А.Д. ХОЛД” ООД е динамично развиваща се фирма в областта на пътната организация и безопасност.
Разрастването на дейността на „А.Д. ХОЛД” ООД е свързано и с увеличаване на служителите ни.

Отговорности

- Да разчита чертежи и оразмерява в зависимост от вида на постъпили поръчки за изработване на пътни знаци, табели и др.
- Да изработва прецизно съгласно представен проект за пътни знаци, указателни табели и др.
- Да нанася фолиото върху заготовката на пътния знак, табели и др., като спазва необходимите процедури и технически изисквания.
- Да използва фолиа съгласно предназначението им.
- Да спазва сроковете за изработка на поръчаните пътни знаци.
- Да предава извършената работа на прекия си ръководител.

Изисквания и необходими умения

1.Образование: няма изискване
2.Квалификационни изисквания за длъжността: умението за работа със специализиран софтуер, и добра компютърна грамотност са предимство
3. Личностни качества: комуникативни умения, лоялност, коректност и др.

Ние Ви предлагаме

- Добри условия на работа;
- Възможност за усъвършенстване;
- Атрактивно заплащане;
- Професионално развитие;
- Коректно отношение;
- Работа в млад и динамичен екип.