Ди енд Джи Груп България ЕАД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Арматурурист
гара Яна
От 500 до 1000 лв.

гара Яна длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

За нас

За компанията

С какво се занимаваме ние от Ди Енд Джи Груп – България АД

Ди Енд Джи Груп – България АД
е фирма, занимаваща се с внос и търговия на метали. Нашата сфера на дейност обхваща:

Внос и износ на метали

Производство на арматурна заготовка от сертифициран първокачествен материал;

Проектиране, изработка и монтаж на огради, парапети, врати и други метални изделия;

Търговия на едро и дребно с арматурно желязо и други видове строителни стомани.

Работим с производители от Русия, Украйна, Гърция, Румъния, Турция и всички държави в Европейския съюз. Разполагаме с производствени бази, в които работят квалифицирани специалисти и следят производствените процеси, както и качеството на изготвените изделия. За високото качество, съобразено с европейските стандарти и български изисквания, на нашите продукти допринася наличието на съвременната техника, с която се работи.

Контакти

Ди енд Джи Груп - България АД
ЕИК: 203791011
Адрес: Складова база – София гара Яна

Отговорности

Търсим, за нуждите на компанията енергичен, сериозен отговорен човек за производство на арматурна заготовка.

Ако сте човек, нуждаещ се от сериозна работа с отговорно отношение- свържете се с нас!

Изисквания и необходими умения

Изискванията са да умее да работи в екип, да спазва установените правила за безопастност на труда.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме спокойна работна среда, работно облекло, редовно заплащане.