Асансьорен техник
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Отговорности

* Основни задължения на позицията:

- Извършва функционални проверки на асансьорите
- Изпълнява планови, текущи и аварийни дейности, свързани с асансьорите
- Спазва технологията и предписанията на производителя и доставчиците на материали и консумативи
- Изпълнява ремонтите точно, в поръчания обем
- Попълва необходимите вътрешнофирмени документи
- Съблюдава мерките за безопасност при работа

Изисквания и необходими умения

* С какво ще ни спечелиш:

- Минимум 3-та квалификационна степен
- Предишен опит е необходим, минимум 12 месеца
- Шофьорска книжка кат. B
- Добри познания по електротехника
- Позитивно отношение и мотивация
- Да откриваш и решаваш проблеми е твоята стихия

Ние Ви предлагаме

* Предимствата за Вас:

- Ще бъдете назначени на постоянен трудов договор (след изтичане на изпитателния срок) при 8-часов работен ден и 5-дневна работна седмица, с възможност да увеличавате възнаграждението си
- Ще имате пълни здравни и социални осигуровки с 20 дни платен годишен отпуск
- Ще работите в екип от професионалисти в своята област
- Ще имате възможност подобрите уменията и знанията си по електротехника, електроника, механика и работа в екип, чрез ежедневна работа по откриване и отстраняване на възникнали проблеми в работата на асансьорите заедно с колегите.
- Ще използвате служебен телефон и служебен автомобил в работно време

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Благодарим на всички кандидатствали, ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.