Асистент
гр. София

Асистент

гр. София длъжност на пълно работно време

Дейността на фирмата е в сферата на продажбите, проучванията и опознаване на пазара, както и намирането на подходящи клиенти.

Отговорности

Помощ при работа с графични дизайнери, помощ при документация и превод от/на италиански/английски език. Водене на кореспонденции.

Изисквания и необходими умения

- Добър италиански език / писмено и говоримо /.
- Английски се смята за предимство.
- Изготвяне презентации, дизайн и предпечат на рекламни материали.
- Работа с adobe пакет (photoshop-illustrator-indesign) ще се счита за голямо предимство.
- Опит в работата с quark xpress е предимство.
- Възможност за работа в динамична среда.
- Отговорност към работата и задълженията.

Ние Ви предлагаме

- Работа на пълен/непълен работен ден.
- Работна седмица от Понеделник до Петък.
- Възможност за развитие.
- Възможност за растеж на месечното трудово възнаграждение.
- Постоянен трудов договор.
- Работно място на удобно и комуникативно място в центъра на София.