Лидл България ЕООД & КО. КД
Асистент Контрол на качеството – етикетиране и преводи (м/ж)
Равно поле
От 1500 до 2000 лв.

Равно поле длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Отговорности

• Съдействате за навременната обработка и нормативната проверка на проекти за опаковки на продукти собствена марка;
• Извършвате превод на данните за етикетиране - от немски на български език и обратно;
• Подпомагате проверката на декларации / верификации на опаковката на продукта за съответствие с нормативните изисквания;
• Отговаряте за комуникацията и съгласуването с компетентните отдели и с доставчици относно одобрение на проектите за опаковки, както и оказвате съдействие при изпълнението и проверката на забележките от страна на доставчиците;
• Обработвате запитвания от страна на клиенти или институции
• Извършвате общи административни дейности, като изготвяне на справки и презентации.

Изисквания и необходими умения

• Имате завършено минимум средно образование със засилено изучаване на немски език (предимство - езикова гимназия) и / или в момента завършвате висшето си образование;
• Ползването на немски език на много добро ниво е задължително изискване;
• Имате отлична компютърна грамотност;
• Умеете да поставяте приоритети и спазвате срокове, както и да боравите с конфиденциална информация;
• Притежавате отлични комуникативни умения;
• Умеете да се интегрирате в екип и се адаптирате бързо към динамична работна среда;
• Вие сте самоинициативни, организирани и отговорни;
• Опитът и познанията относно националната и европейска нормативна уредба в областта на етикетирането на храни са предимство.

Ние Ви предлагаме

• Въвеждащо обучение, което Ви е необходимо за бъдещата работа, като системно и задълбочено Ви запознаваме с Вашите задачи;
• Приятна работна атмосфера в един мотивиран екип с ориентация към служителя и персонално развитие, което се отличава с насоченост към задачите и професионална квалификация;
• Отчитане и заплащане на работното време с точност до минута;
• Стартово заплащане в размер на 2 000 лв. бруто + ваучери за храна в размер на 60 лв./месечно + допълнително здравно застраховане;
• Работно място – с. Равно поле, общ. Елин Пелин (организиран служебен транспорт).

Събудихме ли интереса Ви?

Тогава кандидатствайте чрез онлайн-формуляра към обявата, като посочите възможно най-ранната дата за постъпване на работа.

Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложена автобиография.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност, както и при съблюдаване защитата на личните Ви данни според новата регулация на ЕС и действащото българско законодателство.

* Пълния информационен текст за защита на личните данни прочетете на кариерния сайт на Лидл България.