Асистент на директора (м/ж).
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Във връзка с разширяване на дейността ни, търсим кандидат за длъжността асистент на директора.

За да кандидатствате, моля пратете CV и актуална снимка през този сайт.
Мотивационно писмо не е задължително, но е силно желателно. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Отговорности

Вашите задължения ще бъдат:

- водене на кореспонденция - електронна и хартиена.
- организиране на срещи.
- организиране на пътувания.
- координиране на дейността на доставки до офиса.

Изисквания и необходими умения

Какво ви е нужно за да започнете при нас?

- поне средно образование.
- добра компютърна грамотност (имейл, офис)
- грамотен на български език.
- добри организационни умения.
- подобен опит е предимство.
- английски език е предимство.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:

1700 лв брутна заплата с трудов договор.
Ваучери за храна.
Карта за ГТ.
Работно време Понеделник до Петък 8.30-17:30 ч. с 1 час почивка.