Поверително
Асистент търговец
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент e водеща компания, лидер в лидер в областта на Oil & Gas. Във връзка с развитие на дейността, компанията търси, мотивирана и отговорна личност за позиция:

Отговорности

- Администриране на продажбите за отдел „Търговия на едро“.
- Регистрират всяка доставка на гориво в АЯР;
- Координиране на администрацията по продажбите с други отдели;
- Поддържане на архив на договори с клиенти и форми на ККТ;
- Да изготвя отчети за продажбите и всякакви други свързани с тях ad-hoc доклади, ако е необходимо;

Изисквания и необходими умения

- Висше образование или студент последна година;
- Желание за работа и внимание към детайлите;
- Английски език на средно ниво е задължителен;
- Excel;
- Добро ниво на компютърна грамотност – MS Office;
- Опит в работата със SAP
- Висока мотивация за развитие;
- Асертивност и умение за работа в екип;
- Умение за спазване на кратки срокове и приоритизиране на задачите;

* Позицията е на пълен работен ден и не е подходяща за студенти - редовна форма на обучение

Ние Ви предлагаме

- Възможност за изграждане на кариера в международна компания – утвърден лидер;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Социален пакет;
- Приятелска работна среда;
- Модерен офис на комуникативна локация.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от вас са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г