Скилтех ЕООД
Бариста (Барман)
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

10А Coffee shop търси да назначи за своя новооткриващ се обект 2 бариста

Отговорности

Основни задължения:

- посреща и обслужва клиенти в търговския обект;

- консултира клиентите за предлаганите стоки;

- поддържа търговския вид и хигиената на работното си място;

- работа с кафе машина;

- приготвяне на различени видове кафе и напитки;

- следи за търговския вид и годността на предлаганите стоки.

-реализиране на задачите поставени от мениджмънта

Изисквания и необходими умения

Очакваме от вас:

- да сте позитивни и усмихнати

- да осигурите отлично обслужване на клиентите, а ние ще ви научим как

- да приготвяте качествени продукти, съобразно изискванията на 10А Coffee shop, дори и без предишен опит

- да бъдете част от една приятна работна атмосфера

- английски език – задължителен;

- отговорност и точност;

- енергичност, сръчност, бързина, организираност и мотивация за работа

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме:

-Работен график според вашите възможности и нашите нужди-работа на смени при гъвкаво работно време 4,6 или 8 часов трудов договор

-възможност за договаряне на индивидуален график

-нарастване на почасовото заплащане в зависимост от квалификацията

-работа по трудов договор

-атрактивно и редовно заплащане според личните ви резултати

-работа в динамична среда сред млад екип

Започнете ново начало с нас!