Балканинвест. ЕУ ЕООД
Бригадир на строителен обект с руски език
София

София длъжност на пълно работно време

Балканинвест.ЕУ ЕООД предоставя консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г. Агенцията е специализирана в подбор на таланти в сферата на маркетинга, клиентското обслужване на чужди езици и компютърните технологии.

Отговорности

Осъществява оперативно ръководство на екип от строители за строежа на къща
Детайлно познава техническата документация за обекта и строителните дейности
Контролира спазването на технологичната последователност на строителните процеси
Следи за спазване на здравословните и безопасни условия на труд в обекта
Участва в работата на строителните работници
Период на заетост – около 1 година (може би и повече)
Разговаря със собственика на обекта на руски език

Изисквания и необходими умения

Професионален опит на подобна позиция в строителството – минимум 8 години
Много добро владеене на руски език - задължително
Отлични познания при разчитане на строителна и проектна документация
Висше техническо образование (строителен инженер) или средно специално
Организационни, ръководни и комуникационни умения
Мотивация, коректност и желание за работа в екип

Ние Ви предлагаме

Конкурентно заплащане
Коректно отношение
Трудов договор и осигуровки

Balkaninvest.EU owned Recruitment license from the National Agency of Employment № 1757 and № 1758