Брокер недвижими имоти
София
От 3000 до 4000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Агенция за недвижими имоти, с офис в гр. София, до Медицинска академия. Разполагаме с над 66300 оферти за наеми и продажби. Няколко фирмени сайта и не на последно място 22 годишен опит в дейността.

Отговорности

Работата се състои в предлагане на оферти на клиенти, които търсят под наем или купуват имоти, уреждане на срещи, огледи с цел наемане или купуване на имот.

Изисквания и необходими умения

Компютърна грамотност, може без опит в дейността, желание за динамична работа, добри организационни умения-трябва да организирате срещи с клиенти, което изисква бързо да прецените времето и възможностите на клиентите, бързо да реагирате във всякакви ситуации-често се налага да се водят преговори...

Ние Ви предлагаме

Обучение, помощ при нужда, осигурени оферти и клиенти, служебен телефонен номер. Ние осигуряваме и се грижим за рекламата, Вие се грижите за търсенето и намирането на имота на клиентите от офертите във фирмата.