Human Capital Store
Директор на частна детска градина
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Human Capital Store търси Директор на частна детска градина, която предстои да бъде отворена септември месец. Нова, просторна сграда със собствен музикален и физкултурен салон, която се намира в полите на Витоша и е с обучение изцяло на английски език по IPS програма. Идеалният кандидат притежава лидерски качества и желание за развитие при използване на иновативни методи за обучение на деца.

Основни задължения и отговорности:

- Организира процеса по изготвяне на програмата за обучение;
- Изготвя необходимите документи към контролиращите органи и инситуции;
- Допринася за развитието на учебната дейност;
- Прилага разнообразни подходи и методи на обучение;
- Провежда индивидуални срещи с родители, които желаят детето им да посещава детската градина, като ги запознава с начина на работа и програмата по която се работи;
- Следи и контролира работата на учителите по отношение грижата към децата и провеждането на занимания;
- Участва в подбора на възпитателите и педагозите, които ще съставят екипа на градината.

Изисквания към кандидатите:
- Минимум 5 години професионален учителски стаж;
- Педагогическо образование – квалификационна степен Магистър;
- Английски език В2;
- Компютърна грамотност и административни умения;
- Работа в екип и способност за самостоятелно решаване на проблеми.

Какво ще получите:
- Възможност да изберете екипа, с който ще работите;
- Въвеждащо обучение за методиката, по която ще се работи в градината;
- Възможност за кариерно развитие;
- Осигурена храна и напитки;
- Работа в нова и интересна среда.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.