Astrea Recruitment
20 - 50 служителя Кандидатстване
Директор на Новооткриваща се Частна Детска градина
София

София длъжност на пълно работно време

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Отговорности

Задължения:
- Изготвяне на учебна програма;
- През първата година - преподаване на група 3-4 годишни;
- Екипна работа с управител.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Завършено педагогическо образование;
- Английски език на ниво С1;
- Предишен опит минимум 5 години като преподавател;
- Административен опит;
- Предишен опит като директор на учебно заведение ще се счита за предимство;
- Познания по метода Монтесори - предимство.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
- Работа в отлична среда;
- Обучителен курс по образователни програми - Монтесори, IPC;
- Нова модерна база;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Осигурена храна.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_MKG).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809